• XVIII INDYWIDUALNE MISTRZOTWA POWIATU MYŚLIBORSKIEGO W LEKKOATLETYCE

  W dniu 05.06.2018 r. na stadionie miejskim w Barlinku odbyły się XVIII Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Myśliborskiego w Lekkoatletyce. Zawody przebiegły bardzo korzystnie dla reprezentacji naszej szkoły. W konkurencji dziewcząt, w pchnięciu kulą pierwsze miejsce uzyskała Klaudia Sowala, a drugi wynik przypadł Natalii Gawin. W biegu na 100 metrów na pierwszym  miejscu na podium uplasowała się uczennica klasy II LO B Wiktoria Kierniej na trzecim miejscu podium stanęła Oliwia Plucińska. Bieg na 400 m również okazał się szczęśliwy, i tak pierwsze miejsce uzyskała Weronika Majkutewicz z klasy I LO B, drugie Weronika Ptaszek z klasy II LO B a trzecie miejsce wywalczyła Agnieszka Dylewska z klasy II LO A. W ostatniej konkurencji biegowej na 800 m na drugim miejscu miejscu dobiegła Kasia Nogalska. Konkurencją skoku w dal zakończyła się rywalizacja pań i tu nie miała sobie równych uczennica naszej szkoły Julia Wowczyk oddając najdłuższy skok i tym samym zdobywając pierwsze miejsce.W skład reprezentacji dziewcząt weszły: Aleksandra Nowak, Daria Szczerba, Zuzanna Retzlaf, Alicja Rozmarniewicz, Maja Lachowicz oraz Wiktoria Bordewicz.                                      

  W rywalizacji chłopców w  biegu na 400 metrów drugie miejsce uzyskał Marcin Priem, a tuż za nim przybiegł Seweryn Urbaniak. W konkurencji  biegowej na 800 m na trzeciej pozycji uplasował  Niedzielski Bartek. Pchniecie kulą zdominował już kolejny rok z rzędu, Oskar Fryś a trzecią odległość uzyskał Karol Prus. Ostatnią konkurencją lekkoatletyczną był skok w dal, tutaj trzecie miejsce na podium wywalczył Rafał Stalmach z klasy II LO A. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Opiekunami reprezentacji byli: Pani Karolina Konieczna  oraz Pan Jarosław Bednarek.

                                                                                                                                                   K. K

 • ,,Licealista w świecie nauki’’

  ,,Licealista w świecie nauki’’

  To tytuł projektu edukacyjnego organizowanego przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny Instytut Biotechnologii i Hodowli Zwierząt w Szczecinie.

  Uczniowie klasy 2LOa i 2LOb w ramach projektu uczestniczyli w zajęciach ,,Świat pasożytów – pasażerowie na gapę’’. Zajęcia prowadzone były przez prof. dr hab. inż. Bogumiłę Pilarczyk oraz dr. hab. inż. Agnieszkę Tomza-Marciniak. Projekt rozpoczął się inauguracją 7 grudnia 2017 roku a zakończył 26 kwietnia 2018 roku.   

           Celem zajęć było zapoznanie się  z  pasożytami zwierząt, samodzielne izolowanie i stwierdzanie form inwazyjnych pasożytów w glebie jak również samodzielne sporządzanie preparatów mikroskopowych.

  Projekt edukacyjny Licealista w świecie nauki Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie Świat pasożytów – pasażerowie na gapę

  Zdjęcia zostały dodane do galerii LICEALISTA W ŚWIECIE NAUKI.

 • JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM

  JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM

  JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM - Obrazek 1

  Data przeprowadzenia akcji: 08.06.2018

  Miejsce przeprowadzenia akcji: sala gimnastyczna i biblioteka szkolna

  Przebieg akcji:
  1. Od godz. 8 do10 i od godz. 11-12.00 odbywał się maraton czytania w bibliotece szkolnej "Alchemika" Paulo Coelho. Dyskusja z młodzieżą w bibliotece na temat- Roli książek w życiu człowieka i dlaczego warto czytać?
  2. W ramach akcji odbył się apel w sali gimnastycznej, w trakcie którego było m.in.:

  • zainicjowanie akcji czytaniem wybranej książki przez p. Małgorzatę Osińską „Przeznaczeni" K. Grocholi " i p. Krzysztofa Komorowskiego „Bieguni" O. Tokarczuk
  • głośne czytanie wybranych fragmentów ulubionych tekstów przez uczniów: Dominiki Bednarek „Dzieci z dworca ZOO" i   Martyny Ziemichód "Bracia Lwie Serce”
  •  wręczenie nagród i podziękowań dla najlepszych czytelników:

  - Tomasz Kubicki klasa 2 LO a

  - Zuzanna Czerska 1 LO b

  - Kateryna Sushchenko 1 LO b

  • nagrodzenie laureatów Szkolnego Konkursu Ortograficznego zorganizowanego w bibliotece przez nauczycieli polonistów:

   

  - 1 miejsce Anita Subocz – klasa 2 LO a

  - 2 miejsce Justyna Michalska – klasa 1 LO a

  - 3 miejsce Martyna Ziemichód -  klasa 1 LO a

  • podziękowania dla dwóch uczennic z klasy 2 LO a, szczególnie zaangażowanych w pracę na rzecz szkoły i biblioteki: Katarzyny Grzybowskiej i Nikoli Zych, które jednocześnie były prowadzącymi apelu
  • wspólne czytanie i promocja czytelnictwa
  • „Magiczny fotel” powrócił do szkolnej biblioteki, gdzie kontynuowano czytanie swoich ulubionych książek
  • utworzenie piramidy z hasłem "Barlinek czyta" przez uczniów klasy 1 LO a                            i zrobienie wspólnych zdjęć dokumentujących przebieg akcji w szkole.

  3. Od 4 czerwca na korytarzach, str. internetowej szkoły i w bibliotece była promowana akcja oraz promocja czytelnictwa (w formie plakatów, gazetek i wystaw).

  W trakcie apelu wspomniano o tym, że nasza szkoła znalazła się w gronie beneficjentów  „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa”, którego głównym założeniem jest podniesienie drastycznie niskiego poziomu czytelnictwa w Polsce.

  O tym, że książki same w sobie stanowią ogromną inspirację, świadczy chociażby zaangażowanie organizatorów akcji Jak nie czytam, jak czytam, czyli pań: Karoliny Koniecznej, Izabeli Leszczyńskiej, Marty Szafkowskiej i Olgi Wyrwińskiej.

   

  Zachęcamy Was do czytania!

  Organizatorzy

 • Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

  Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa - Obrazek 1

  „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” jest uchwalonym przez Radę Ministrów programem wieloletnim na lata 2016-2020, w celu poprawy stanu czytelnictwa w Polsce poprzez wzmacnianie roli bibliotek publicznych, szkolnych i pedagogicznych jako lokalnych ośrodków życia społecznego stanowiących centrum dostępu do kultury i wiedzy.

  Nasza szkoła otrzymała wsparcie finansowe w ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa” na lata 2016-2020. Priorytet 3: rozwijanie zainteresowań uczniów przez promowanie i wspieranie rozwoju czytelnictwa wśród dzieci  i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych. Wniosek opracowały nauczycielki: Izabela Leszczyńska, Urszula Piotrowicz i Marta Szafkowska.

  Główny cel programu będziemy realizować w naszej szkole m.in. poprzez bieżące uzupełnianie zbiorów biblioteki szkolnej o nowości wydawnicze.

  Przed zamówieniem książek klasa pierwsza LO a wraz z p. Izabelą Leszczyńską i p. Olgą Wyrwińską przeprowadziła wybory w naszej szkole wśród uczniów wszystkich klas oraz nauczycieli. Na ich podstawie została stworzona lista książek  zgodnie z ich zamiłowaniami  czytelniczymi, którą pozytywnie zaopiniował Samorząd Uczniowski i Rada Rodziców.

  Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa - Obrazek 2

 • EGZAMINY ZAWODOWE 2018 - HARMONOGRAMY

  HARMONOGRAM - Egzamin Pisemny

  HARMONOGRAM - Egzamin Praktyczny

  Imienne listy zdających w danych kwalifikacjach - harmonogram godzinowy zmian - dostępne będą u wychowawców klas.

  Wicedyrektor Łukasz Jędrzejewski

   

 • KOMUNIKAT O PRZYBORACH NA EGZAMIN ZAWODOWY 2018

 • - Obrazek 1

 • Światowy Dzień Ziemi

  Hasłem kampanii Dnia Ziemi w 2018 r. była walka z zanieczyszczeniem planety plastikowymi odpadami - A World without Plastic Pollution. Dzień Ziemi jak każdego roku poświęcono dostarczaniu informacji i inspiracji niezbędnych do zmiany postaw i zachowań ludzi w zakresie zużycia tworzyw sztucznych. W tym kwietniowym dniu miliardy ludzi pochyla się nad losem planety, na której żyje i podejmuje różne działania ekologiczne.

   

  24 kwietnia 2018 r. Samorząd Uczniowski i klasa II LO a zorganizowali Światowy Dzień Ziemi w naszej szkole. W ramach podjętych działań odbyło się sprzątanie świata, konkurs ekologiczny i sadzenie kwiatów przed szkołą.

  Wyniki konkursu:

  1. miejsce - klasa I LO a
  2. miejsce - klasa I LO b i II LO a
  3. miejsce – klasa I Ti, II LO b i III Th

   

  GRATULUJEMY!!!

  Organizatorzy

  Światowy Dzień Ziemi - Obrazek 1

 • KOMUNIKAT

   KOMUNIKAT

   

  czwartek 24.05.2018

   

                WYJŚCIE DO KINA NA FILM: „Avengers” – godz. 12:00

  zajęcia dydaktyczne odbywać się będą wg poniższego planu:

   

  1.   lekcja

  8:00 – 8:25

  2.   lekcja

  8:30 – 8:55

  3.   lekcja

  9:00 – 9:25

  4.   lekcja

  9:30 – 9:55

  5.   lekcja

  10:00 – 10:25

  6.   lekcja

  10:30 – 10:55

  7.   lekcja

  11:00 – 11:25

  8.   lekcja

  11:30 – 11:50

   

   

 • ZMIANA PLANU LEKCJI OD 21.05.2018 (PONIEDZIAŁEK)

  18.05.2018

  UWAGA !!!

  OD 21.05.2018 (PONIEDZIAŁEK) NASTĄPI ZMIANA PLANU LEKCJI.

 • Dzień Otwarty w szkole „Na Górce”

  Czwartek - 17 maja to był dzień wyjątkowy w naszej szkole. Gościliśmy po raz kolejny uczniów, którzy być może zechcą od września 2018r. uczyć się w szkole na Górce. Trudno ich dziś nazwać czy określić. Chodzą do klas trzecich, ale już nie gimnazjów tylko szkół podstawowych, choć i tak potocznie mówi się na nich gimnazjaliści.  

  Nasza szkoła przez kilka dni przygotowywała się do tego wydarzenia. Głównym miejscem promocji stała się sala gimnastyczna, gdzie przygotowano kilka ciekawych stoisk promocyjnych. Natomiast miejscem powitania była szkolna świetlica. Tu Martyna z klasy I LO b wraz z innym przedstawicielami Samorządu Uczniowskiego przedstawiała kierunki kształcenia, życie codzienne szkoły. Mówiono również o działalności wolontariatu, jak i rozszerzeniach (przedmiotach rozszerzonych) funkcjonujących w ogólniaku. Tu również czekał na gości słodki poczęstunek.

  Jak wspomnieliśmy  w sali gimnastycznej prezentowały się poszczególne kierunki kształcenia. A więc były klasy LO, ale i klasy technikum: hotelarze, mechanicy i technikum informatyczne. Były to ciekawe stoiska i ekspozycje, m.in. można było zobaczyć jak pracuje drukarka 3D i co na niej można wydrukować. Była też oferta kształcenia zawodowego w szkole branżowej I stopnia. Oprócz tego gimnazjaliści mogli również zobaczyć, że w naszej szkole są realizowane projekty Erasmus+, projekty zawodowe „Ze szkoły do pracy!” oraz „Praktyka i kwalifikacje gwarancją pracy w zawodzie”. Prężnie  działa wolontariat i „drużyna strzelecka” . Po obejrzeniu ekspozycji w Sali gimnastycznej uczniowie oprowadzili przyszłych absolwentów zarówno po szkole, jak i warsztatach szkolnych, gdzie czekały na nich inne, ciekawe atrakcje.

  W tym dniu przybyli do nas uczniowie z Pełczyc i Przelewic, z Lubiany i Lipian ale również z Barlinka z SP 1 na ul Leśnej i SP 4 na ul. Kombatantów. Dzień minął bardzo szybko, atmosfera była radosna i miła. Były spotkania z młodszymi kolegami, których pożegnaliśmy rok temu pozostawiając ich w macierzystych gimnazjach. Mamy nadzieję, że po wakacjach spotkamy się już na szkolnych korytarzach.

  Uczennice z kl I LO

  opiekun Krzysztof Komorowski

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY 17.05.2018.

 • 11.05.2018

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Kurs obsługi kasy fiskalnej.

 • 11.05.2018

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Szkolenie Carving.

 • Uroczyste zakończenie roku klas maturalnych w ZSP Nr 1

  Wspomnień czar...Uroczyste zakończenie roku klas maturalnych w ZSP Nr 1

   

   

              „Czas ucieka jako woda/, a przy nim leci Pogoda” - pisał Jan Kochanowski. Prawdę tę najlepiej obrazuje niedawna uroczystość pożegnania uczniów klas maturalnych: zdaje się, że była wczoraj, a przecież za większością naszych absolwentów już wszystkie egzaminy dojrzałości. Ba, wydaje się, że zaledwie przedwczoraj przekraczali mury naszej szkoły, a tu już ten rozdział ich   życia jest zamknięty, a zarazem otwarty nowy – zdobywanie świata. Tym bardziej warto przypomnieć najważniejsze momenty uroczystości, która odbyła się 27.04.2018 roku w sali widowiskowej BOK „Panorama”.W gronie absolwentów kończących trzy- lub czteroletnią edukację w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 znaleźli się uczniowie 5 klas: III LO A, III LO B,  IV TMS, IV TI/E, IV TH/HN.

              Życzenia pomyślnie zdanej matury, sukcesów na egzaminach zawodowych oraz podejmowania trafnych wyborów złożyli absolwentom: dyrektor szkoły, mgr Jacek Szkwarek oraz goście przybyli na uroczyste zakończenie roku klas maturalnych - w imieniu organu prowadzącego w Myśliborzu, pan Ryszard Wiśniak (były dyrektor szkoły), burmistrz Barlinka, także absolwent szkoły na górce, pan Dariusz Zieliński. Właściciel „Bukowej Przystani”, pan Zygmunt Głuchowski,  natomiast złożył szczególne podziękowanie za zaangażowanie wszystkim uczniom odbywającym w jego pensjonacie praktyki zawodowe.

              Każda okazja jest dobra, aby dobrze mówić o ludziach, szczególnie, gdy dziękuje się im za wytrwałą pracę. Lista uczniów, którym nauczyciele dziękowali za zaangażowanie w działalność na rzecz szkoły była bardzo długa. Otwierali ją absolwenci, którzy uzyskali średnią ocen z trzech lat nauki powyżej 4,75 i otrzymali tym samym świadectwo z wyróżnieniem. Uczniowie ci wystąpili na scenę wraz z rodzicami a następnie złożyli wpis do Złotej księgi szkoły. Byli to:

  z klasy III LO A:

  • Nikola Groszkowska 5,32
  • Amanda Majewska 5,11
  • Szymon Kowalski 5,06
  • Adrian Antosiewicz 5,0
  • Dawid Rosiak 5,0
  • Aleksandra Kołoskowska 4,78
  • Karol Zdunek 4,78

  z klasy III LO B:

  • Katarzyna Lewandowska 5,37
  • Wiktoria Bednarczyk 5,05
  • Ewa Wiśniewska 5,05
  • Zuzanna Maćkowiak 5,0
  • Weronika Wasiak 4,90
  • Paulina Stanisławek 4,86
  • Martyna Sitek 4,83

  Dalej zaprezentowani zostali uczniowie technikum, którzy uzyskali średnią ocen 4,0 i powyżej. Uczniowie ci również zostali zaproszeni na scenę wraz z rodzicami. Byli to:

  • Wiktoria Jóźwiak 4,63
  • Baranowska Natalia 4,42
  • Krzyżewska Weronika 4,33
  • Kępska Monika 4,19
  • Mierzwa Sara 4,00
  • Karczewski Paweł 4,0
  • Skrocka Patrycja 4,0
  • Wojtaszak Wojciech 4,0
  • Wawrzyniak Natalia 4,0
  • Grela Klaudia 4,0

   

              Ważnym punktem uroczystości było przekazanie sztandaru szkoły uczniom klas młodszych przez tegorocznych absolwentów, którzy w czasie swojej edukacji w ZSP pełnili zaszczytne obowiązki. Paulinie Stanisławek, Adrianowi Antosiewiczowi i Szymonowi Leszczyńskiemu opiekunowie sztandaru podziękowali, wręczając pamiątkowe upominki.

             

  Absolwentów uhonorowali także opiekunowie kół zainteresowań. Na scenę zapraszano:

  • honorowych krwiodawców: Patrycję Skrocką, Patrycję Łazęcką, Patryka Łagoszniaka, Adama Nguyen Duca, Michała Zabłockiego, Grzegorza Bielca, Jakuba Frątczaka, Kacpra Żarniaka, Mateusza Zacharskiego, Jakuba Smolenia,Maję Pfeifer, Oliwię Majkut,Natalię Romanowską, Pamelę Kazecką, Emilię Rudnicką, Alicję Fatygę, Natalię Jabłońską, Aleksandrę Kołosowską
  • sportowców: Adriana Antosiewicza, Tomasza Dorniaka, Amandę Majewską, Szymona Kowalskiego,Nikolę Sasin, Oliwię Majkut, Aleksandrę Matykę, Roksanę Szmiel, Ewę Wiśniewską, Bartosza Maruszaka, Adama Nguyen DucPatryka, Niedźwiedzia, Konrada Janusza, Adriana Welbla, Bartosza Wełpę, Patrycję Łazęcką, Mateusza Pytla,Nikolę Jastrzębską, Paulinę Retzlaf
  • członków samorządu uczniowskiego: Szymona Leszczyńskiego, Amandę Majewską,Tomasza Dorniaka, Joannę Sieniawską, Damiana Maciąga, Mateusza Tylkę, Aleksandrę Motykę, Weronikę Motykę
  • redaktorów szkolnej gazetki „SQLPRESS”: Maję Pfeifer, Amandę Majewską, Alicję Fatygę, Damiana Maciąga, Paulinę Brożek, Natalię Jabłońską, Paulinę Stanisławek, Klaudię Jastrzębską, Monikę Kwiatoń, Wiktorię Egier, Weronikę Motykę, Wiktorię Bednarczyk, Weronikę Wasiak, Katarzynę Lewandowską, Zuzannę Maćkowiak, Martynę Sitek, Oktawię Paluch, Pamelę Kazecką
  • aktorów szkolnego kabaretu „Nieogarnięci”: Kasię Lewandowską,Wiktorię Egier, Nikolę Groszkowską, Asię Sieniawską, Paulinę Stanisławek, Patrycję Skrocką, Kacpra Smolenia
  • wolontariuszy: Wiktorię Egier, Klaudię Grzelak, Klaudię Jastrzębską, Michalinę Sowę, Paulinę Retzlaf.

             

              Jak można było się przekonać, niektórzy uczniowie występowali na scenę w kilku kategoriach, co świadczy o ich aktywności i zaangażowaniu.

   

              Po prezentacji filmiku nakręconego przez uczniów III LO A, którzy w żartobliwy sposób zaprezentowali scenki z życia szkoły, tańcu uczennic klasy III LO B oraz drugiej edycji nagród przyznawanych przez klasy młodsze absolwentom,czyli Jędrusi A.D. 2018, nadszedł wreszcie czas na upragniony przez wszystkich moment wręczenia świadectw ukończenia szkoły. Wychowawcy klas kończących: Dorota Binduga-Wieczorek, Marta Szafkowska, Jacek Świercz, Monika Jagiełło-Trif wraz Jolantą Józefowicz oraz Anna Gaładyk po raz ostatni odczytali listę obecności z nazwiskami swoich podopiecznych.

              Nie zabrakło oczywiście podziękowań kierowanych przez absolwentów do dyrekcji, grona pedagogicznego i wychowawców, kwiatów dla rodziców szczególnie zaangażowanych w pracę na rzecz szkoły i życzeń od uczniów klas młodszych.  Cóż... Przed nimi jeszcze egzaminy maturalne i zawodowe, więc nie mówimy im żegnajcie, ale do widzenia, do zobaczenia. My, nauczyciele liczymy, że spełnią się słowa tegorocznego motta kierowanego do naszych absolwentów: „Uczyliśmy Was świata, teraz go zdobywajcie”.

   

  (JS)          

   

  Zdjęcia w galerii ZAKOŃCZENIE ROKU MATURZYSTÓW 27.04.2018.

 • MATURA 2018 - PODZIAŁ NA SALE

  EGZAMIN MATURALNY 2018

  04.05.2018 – JĘZYK POLSKI – poziom podstawowy (godz. 9:00)

  sala gimnastyczna – kl. 3. LOa, 3. LOb, 4. TM/S, absolwenci LO

  świetlica – kl. 4. TH/HN, kl. 4. TE, absolwenci Technikum

  K-2 – uczeń kl. 4. TI – T.L.

  sala 207 – kl. 4. TI

   

  04.05.2018 – JĘZYK POLSKI – poziom rozszerzony (godz. 14:00)

  świetlica – wszyscy przystępujący

   

  07.05.2018 – MATEMATYKA – poziom podstawowy (godz. 9:00)

  sala gimnastyczna – kl. 3. LOa, 3. LOb, 4. TM/S, absolwenci LO

   

  08.05.2018 – JĘZYK ANGIELSKI – poziom podstawowy (godz. 9:00)

  świetlica – kl. 3. LO a, absolwenci LO

  K-2 – uczeń kl. 4. TI – T.L.

  sala 207 – kl. 4. TI/E

  sala 206 – kl. 4. TH/HN, kl. 4. TM/S, absolwenci TECHNIKUM

  sala 205 – kl. 3. LO b

  sala 203 – uczennica kl. 3. LO b – O.M.

   

  08.05.2018 – JĘZYK ANGIELSKI – poziom rozszerzony (godz. 14:00)

  świetlica – kl. 3. LO a, kl. 3. LO b

  sala 206 – kl. 4. TI/E, kl. 4. TH/HN, kl. 4. TM/S, absolwenci LO

   

  09.05.2018 – MATEMATYKA – poziom rozszerzony (godz. 9:00)

  świetlica – wszyscy zdający

   

  10.05.2018 – BIOLOGIA – poziom rozszerzony (godz. 9:00)

  świetlica – wszyscy zdający

  10.05.2018 – HISTORIA SZTUKI – poziom rozszerzony (godz. 14:00)

  świetlica – wszyscy zdający

   

  11.05.2018 – WOS – poziom rozszerzony (godz. 9:00)

  świetlica – wszyscy zdający

   

  11.05.2018 – INFORMATYKA – poziom rozszerzony (godz. 14:00)

  K-2  – wszyscy zdający

   

  14.05.2018 – FIZYKA – poziom rozszerzony (godz. 9:00)

  świetlica – wszyscy zdający

   

  14.05.2018 – GEOGRAFIA – poziom rozszerzony (godz. 14:00)

  sala gimnastyczna – wszyscy zdający

   

  15.05.2018 – JĘZYK NIEMIECKI – poziom podstawowy (godz. 9:00)

  świetlica – kl. 3. LO a, kl. 3. LO b

  sala 207 – kl. 4. TI/E, kl. 4. TH/HN, kl. 4. TM/S, absolwenci TECHNIKUM

   

  15.05.2018 – JĘZYK NIEMIECKI – poziom rozszerzony (godz. 14:00)

  świetlica – wszyscy zdający

   

  16.05.2018 – CHEMIA – poziom rozszerzony (godz. 9:00)

  świetlica – wszyscy zdający

   

  16.05.2018 – HISTORIA – poziom rozszerzony (godz. 14:00)

  świetlica – wszyscy zdający

   

 • KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY

  KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY

  w związku z maturą w miesiącu maju 2018 r.

   

  W związku z koniecznością zapewnienia właściwej organizacji pracy szkoły podczas matur w miesiącu maju 2018 r., Dyrektor Szkoły przypomina, że w najbliższych dniach szkoła będzie pracować wg poniższego harmonogramu:

           - 4 maja 2018 r. (piątek) – dzień wolny od zajęć edukacyjnych dla wszystkich uczniów szkoły,

           - 7 maja 2018 r. (poniedziałek) – dzień wolny od zajęć edukacyjnych dla uczniów LO i Technikum. Natomiast uczniowie ZSZ i BS I st. mają normalne zajęcia wg swojego planu lekcji,

           - 8 maja 2018 r. (wtorek) – dzień wolny od zajęć edukacyjnych dla uczniów LO i Technikum. Natomiast uczniowie ZSZ i BS I st. mają normalne zajęcia wg swojego planu lekcji,

   

           Dyrektor Szkoły

 • Komunikat o przyborach na egzamin maturalny 2018

 • HARMONOGRAM EGZAMINU MATURALNEGO 2018

  HARMONOGRAM EGZAMINU MATURALNEGO

  W TERMINIE GŁÓWNYM

  w ZSP nr 1 w Barlinku – maj 2018

  (absolwenci wszystkich typów szkół)

   

  Część ustna egzaminu maturalnego

  od 9 do 22 maja

  (oprócz 13 i 20 maja)

   

  język polski

  Egzamin przeprowadzany jest
  w szkole wg harmonogramów ustalonych przez Przewodniczącego Szkolnego Zespołu Egzaminacyjnego (zamieszczone na: www.zspnr1barlinek.pl, szkolnych tablicach ogłoszeń, w bibliotece szkolnej). Harmonogramy dostępne od marca 2018.

  od 5 do 25 maja (oprócz 6, 13 i 20

  maja)

   

  języki obce nowożytne

   

   

  Część pisemna egzaminu maturalnego

  Maj

  Godzina 9.00

  Godzina 14.00

  4

  piątek

  Język polski – pp* (170 min)

  Język polski – pr* (180 min)

  5, 6 – sobota, niedziela

  7

  poniedziałek

  Matematyka – pp (170 min)

  8

  wtorek

  Język angielski – pp (120 min)

  Język angielski – pr (150 min)

  9

  środa

  Matematyka – pr (180 min)

  10

  czwartek

  Biologia – pr (180 min)

  Historia sztuki – pr (180 min)

  11

  piątek

  WOS – pr (180 min)

  Informatyka – pr (60 min + 150 min)

  12, 13 – sobota, niedziela

  14

  poniedziałek

  Fizyka – pr (180 min)

  Geografia – pr (180 min)

  15

  wtorek

  Język niemiecki – pp (120 min)

  Język niemiecki – pr (150 min)

  16

  środa

  Chemia – pr (180 min)

  Historia – pr (180 min)

  17

  czwartek

  18

  piątek

  19, 20 – sobota, niedziela

  21

  poniedziałek

  22

  wtorek

  23

  środa

             

  *   pp – poziom podstawowy, pr – poziom rozszerzony

   

strona:

Kontakt

 • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Barlinku
  ul. Szosowa 2
  74-320 Barlinek
  Zachodniopomorskie, Polska
  e-mail: zspnr1barlinek@wp.pl
  www: zspnr1barlinek.pl
  fax: 95 7461 064
 • 95 7461 064