ZASTĘPSTWA

 

środa 13.06.2018

Nieobecni nauczyciele:

 

Pani Urszula Piotrowicz

Pani Marta Bednarek

Pan Jacek Szkwarek

 

Lekcja

Klasa

Przedmiot

Zastępstwo / zmiana

Sala

1.-2.

1. TM/S

TMMiU

zajęcia odwołane (odbyły się we wtorek)

1.-2.

2. LO a

geogr. r.

geografia r. z p. D. Bindugą-Wieczorek

207

2.

1. TI

matem.

historia z p. E. Wawrzyniak z czwartku
z 4. lekcji

107

3.

1. TI

PP

zaj. z wych. z p. J. Satwicką z 7. lekcji

106

3.-4.

3. TM/S

PTW

OPP z p. Ł. Kasprzakiem z 5.-6. lekcji

W 1

4.

1. InB

geogr.

geografia z p. I. Sobierajewicz

105

5.-6.

3. TM/S

OPP

PTW z p. Ł. Jędrzejewskim z 3.-4. lekcji

W 3

7.

3. TH

geogr. r.

geografia r. z p. I. Sobierajewicz

105

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZASTĘPSTWA

 

wtorek 12.06.2018

 

Nieobecni nauczyciele:

 

Pani Urszula Piotrowicz        

Pani Justyna Stawicka

Pan Jacek Szkwarek

Pan Jacek Świercz

 

Lekcja

Klasa

Przedmiot

Zastępstwo / zmiana

Sala

1.

1. TM/S

–––

TMMiU z p. Ł. Jędrzejewskim
z środy z 1. lekcji

104

1.

1. TI

geogr.

geografia z p. I. Sobierajewicz

105

2.

3. TH

geogr. r.

geografia r. z p. I. Sobierajewicz

105

1.-2.

1. LO a

p. przed.

j. polski z p. I. Leszczyńską

107

3.-4.

1. LO a

j. polski

podst. przedsięb. z p. B. Krycką

109

5.

1. TI

j. polski

podst. przedsięb. z p. D. Bindugą-Wieczorek
z środy z 3. lekcji

207

7.-8.

2. LO a

geogr. r.

geografia r. z p. D. Bindugą-Wieczorek

207

7.-8.

1. TI

WF

zajęcia odwołane

7.-8.

2. LO b

j. polski

zajęcia odwołane

8.

1. TM/S

–––

TMMiU z p. Ł. Jędrzejewskim
z środy z 2. lekcji

W 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zastępstwa na dyżurach:

                   

po 6. lekcji – obiekty sportowe – p. G. Zieliński

po 6. lekcji – parter – p. K. Wawrzyniak

po 7. lekcji – parter – ks. S. Szlijan

po 7. lekcji – obiekty sportowe – p. J. Bednarek

 

 

 

 

 

ZASTĘPSTWA

 

poniedziałek 11.06.2018

 

Nieobecni nauczyciele:

 

Pani Urszula Piotrowicz

Pan Jacek Świercz

                                  

 

Lekcja

Klasa

Przedmiot

Zastępstwo / zmiana

Sala

4.

1. LO b

geografia

geografia z p. D. Bindugą-Wieczorek

207

5.

2. TE/H

geografia r.

geografia r. z p. I. Sobierajewicz

105

5.-6.

1. LO a

WF

zajęcia łączone z p. K. Konieczną

SG

7.

2. LO a

WF

j. polski z p. M. Wencierską z piątku z 7. lekcji

107

7.

1. TM/S

geografia

geografia r. z p. I. Sobierajewicz

105

8.

1. LO c

WF

zajęcia odwołane

 

 

 

Zastępstwa na dyżurach:

 

po 6. lekcji – obiekty sportowe – p. K. Konieczna

 

 

 

 

ZASTĘPSTWA

 

piątek 08.06.2018

 

Nieobecni nauczyciele:

 

Pani Urszula Piotrowicz        

Pan Wiesław Kulczewski                

 

 

Lekcja

Klasa

Przedmiot

Zastępstwo / zmiana

Sala

2.-3.

3. TM/S

PSiRM

PTM z p. K. Siarkiewiczem

W 3

8.

2. LO a

geografia

geografia z p. D. Bindugą-Wieczorek

207

 

 

Kontakt

  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Barlinku
    ul. Szosowa 2
    74-320 Barlinek
    Zachodniopomorskie, Polska
    e-mail: zspnr1barlinek@wp.pl
    www: zspnr1barlinek.pl
    fax: 95 7461 064
  • 95 7461 064