AKTUALNOŚCI FOTOGALERIA ARCHIWUM

Witamy na stronie gazetki Sqlpress.

To tutaj znajdziecie informacje na temat naszej działalności. Między innymi comiesięczna aktualizacja  składu gazetki oraz wydanie naszej gazetki w wersji elektronicznej. Uczniowie należący do Sqlpressu co miesiąc trudzą się przy pisaniu dla was artykułów - później zamieszczonych w gazetce. Przy tym uczą się systematyczności, pracy w grupie , wypowiadania opinii oraz poprawnego redagowania tekstu, co na pewno przyda im się na maturze i w późniejszym życiu. Panuje u nas przyjazna atmosfera, więc jeżeli i Ty chcesz należeć do naszego grona, wyślij ciekawy  artykuł na nasz email ( sqlpress@gmail.com) lub zgłoś się do siedziby Sqlpressu w sali 109. Zapraszamy również do czytania poprzednich numerów gazetki zamieszczonych w archiwum. Jeżeli chcesz napisać coś ciekawego lub kogoś pozdrowić,  napisz  do nas - Czekamy!

NAJNOWSZY NUMER GAZETKI - GRUDZIEŃ

• Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Barlinku