• Nagłówek

• W  celu rozeznania cen rynkowych i prawidłowego oszacowania kosztów, zwracamy się prośbą o przesłanie kalkulacji cenowej dotyczącej  przedmiotu zamówienia określonego w zapytaniu ofertowym - szacowaniu wartości zamówienia.

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA STANOWI ZAŁĄCZNIK NR 2.

Prosimy o podanie łącznego kosztu netto oraz brutto.
        W wycenie należy uwzględnić wszystkie koszty związane z realizacją przedmiotu zamówienia.

Planowany termin realizacji zamówienia: luty  2018 r. -31.08.2020 r.

Kalkulację cenową prosimy kierować na adres mailowy: zspnr1barlinek@wp.pl do dnia 25 stycznia 2018 r.

Załączając formularz  ofertowy z szacowania cen - załącznik nr 1.

Informacje o wszczętym postępowaniu zostaną zamieszczone na stronie internetowej

Zaznaczamy, iż rozeznanie cenowe stanowi element analizy rynku i nie jest zamówieniem w rozumieniu ustawy Prawo Zamówień Publicznych, a otrzymane od Państwa oferty nie powodują żadnych zobowiązań, jednakże Państwa kalkulacja jest istotnym elementem mającym wpływ na czynności przygotowawcze przedmiotowego postępowania w ramach projektu pt.: „Ze szkoły do pracy!” dofinansowanego  ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014 - 2020. Oś Priorytetowa 8.0 Edukacja RPZP.08.06. Wsparcie szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe oraz uczniów uczestniczących w kształceniu zawodowym i osób dorosłych uczestniczących w pozaszkolnych formach kształcenia zawodowego.
        Projekt realizowany przez Beneficjenta - Powiat Myśliborski/Zespół Szkół Ponadgimnazjalncyh  nr 1 w Barlinku

Niniejsze zapytanie ofertowe ma na celu przeprowadzenie szacowania wartości zamówienia.
        Przedstawione zapytanie nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem o zamówieniu publicznym w rozumieniu "Wytycznych w zakresie kwalifikowalności wydatków w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Funduszu Spójności na lata 2014-2020" i służy wyłącznie oszacowaniu wartości zamówienia.

1. załącznik nr 1 Formularz oferty
        2. załącznik nr 2 - OPZ
        3. zapytanie szacowanie cen

• Nagłówek

• Doposażenie pracowni obróbkowych na potrzeby projektu pn. „Praktyka i kwalifikacje gwarancją pracy w zawodzie” w zakresie zadań realizowanych przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. kpt. hm. Andrzeja Romockiego „Morro” w Barlinku współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Kpt. hm. Andrzeja Romockiego "Morro" Barlinku zaprasza do przesyłania odpowiedzi na ogłoszenie dotyczące doposażenia pracowni obróbkowych. Szczegóły zapytania znajdują się w Bazie Konkurencyjności Funduszy Europejskich.

Link do ogłoszenia:

Nr ogłoszenia: 1069969

PROTOKÓL Z PRZEPROWADZONEGO POSTĘPOWANIA O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA O WARTOŚCI 30.000 EURO