• 27.09.2022 14:52
        • Wolontariusze na Dniu Przedszkolaka

Potem wszyscy spotkaliśmy się przy Plaży Miejskiej i po wspólnym  odśpiewaniu „Hymnu przedszkolaka” włączyliśmy się w wir tańców i zabaw muzyczno-ruchowych prowadzonych przez panią Kasię i akompaniamencie muzycznym pana Piotra. Dużą atrakcją była wata cukrowa, popcorn i kiełbaski z grilla, które na bieżąco przygotowywaliśmy dla szczęśliwych maluchów z barlineckich przedszkoli.

Dzień Przedszkolaka dostarczył nam wszystkim naszym wielu pozytywnych wrażeń, a maluchy zintegrował przy wspólnej zabawie .Był to niezapomniany czas, pełen  emocji i dobrego humoru. Dziękujemy pięknie ,że mogliśmy poprzez naszą wolontariacką pomoc uczestniczyć  w tym szczególnym dla wielu dzieci dniu.

• Wolontariusze na Dniu Przedszkolaka

• W czwartek 22 września młodzież Naszej szkoły wraz z opiekunami Panią Marzeną Wencierską oraz Panem Andrzejem Wieczorek uczestniczyła jako wolontariusze w imprezie integracyjnej Dzień Przedszkolaka zorganizowanej przez Niepubliczne Przedszkole „Bratek”. Organizatorzy  przygotowali  na ten wyjątkowy dzień wiele wspaniałych atrakcji, w których mogliśmy pomóc już od godzin  rannych idąc Szlakiem Przygody nad Jeziorem Barlineckim i przygotowując wspólnie z pracownikami Bratka zadania o tematyce jesiennej .