• Wnioski i plany

• 21.02.2018 09:50

Bezpośrednio przed rozpoczęciem ferii zimowych, członkowie wolontariatu szkolnego spotkali się, by podsumować swoją działalność w roku 2017.  W roku szkolnym 2016/2017 wolontariusze podjęli m. in. działania:

• zbiórka pieniędzy na rzecz Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”
          • zbiórka pieniędzy na ekshumacje i identyfikacje Żołnierzy Wyklętych
          • opieka nad grobami zmarłych nauczycieli i pracowników szkoły
          • zbiórka pieniędzy dla Oliwii
          • zbiórka pieniędzy dla bezdomnych zwierząt i wyjazd do schroniska  wolontariuszy w Gorzowie Wlkp.

W roku 2018 rozpoczynamy współpracę z OPS (trwają rozmowy z p. Zyndą, która będzie szkolić naszych wolontariuszy), zamierzamy zakupić jednakowe koszulki oraz podjąć kolejne wyzwania, które wiązać się będą z naszą działalnością.

Spotkanie przebiegało w  wyjątkowo miłej atmosferze, było pełne pomysłów związanych z pomocą potrzebującym.

Wolontariusze