ZASTĘPSTWA
wtorek 19.03.2024
Nieobecni nauczyciele:
Pani Alicja Romanowska
Pani Jolanta Józefowicz-Gradys
Pani Beata Milkowska
Pan Paweł Staszak
Pan Kazimierz Siarkiewicz
Pani Iwona Sobierajewicz
Lekcja
Klasa
Przedmiot
Zastępstwo / zmiana
Sala
1.
1. JRś
biologia
zajęcia odwołane
–
1.
1. Bwz
geografia
zajęcia odwołane
–
1.
1. Tm/s
BHP
zajęcia odwołane; przesunięte na 2. lekcję
–
1.-2.
2. Bm/s
PTW
gr. mech. – zajęcia odwołane
–
2.
1. Th
geografia
zajęcia biblioteczne
B
2.
5. TPe
matematyka
zaj. specj. z p. B. Krycką z poniedziałku z 8. lekcji
WK4
2.
1. Tm/s
historia
BHP z p. M. Żukiem z 1. lekcji
W1
2.-3.
2. Th/s
PUD
gr. hot. - zajęcia biblioteczne
B
2.-3.
1. Ti/e
PEiFP
gr. ekon. - zajęcia biblioteczne
B
3.
1. Bm/ps
PKM
zajęcia odwołane
–
3.
4. InN
historia
zajęcia odwołane
–
3.
5. TPh
geografia
matematyka z p. T. Śnieżewskim z 4. lekcji
W1
3.-4.
2. Ti
matem.,hist
WF z p. J. Bednarkiem i J. Świerczem z piątku z 6.-7. l.
B
4.
5. TPm/s
matematyka
zajęcia biblioteczne
B
4.
4. InN
geografia
zajęcia odwołane
–
4.
2. Bm/s
zzw
zajęcia biblioteczne
B
5.
2. Te/m
PPG, PKM
j. polski z p. J. Stawicką z czwartku z 7. lekcji
i-303
5.
5. TPh
historia
zajęcia odwołane
–
5.
1. Bwz
BiZ
zajęcia biblioteczne
B
5.
2. WHi
j. polski
zajęcia przesunięte na 6. lekcję
–
5.
1. Th
matematyka
j. polski z p. M. Ziemichód z piątku z 2. lekcji
201b
6.
3. LOb
geografia
zajęcia biblioteczne
B
6.
2. Te/m
historia
JAK z p. M. Jagiełło-Trif z 8. lekcji
gr. JNK – zajecia bibliotecznei-102
B6.
2. Bm/s
biologia
zajęcia odwołane
–
6.-7.
1. Tm/s
PKM
gr. mech. – zajęcia odwołane
–
7.-9.
4. Te/h
MUH, DR
gr. hot. – zajęcia odwołane
–
7.-9.
2. Bm/s
OST
gr. sprzed. – zajęcia odwołane
–
Zastępstwa na dyżurach:
po 1. lekcji – internat I piętro – p. D. Borowska
po 1. lekcji – internat III piętro – p. M. Janicka
po 3. lekcji – internat I piętro – p. I. Szkwarek
po 4. lekcji – przed szkołą – p. A. Rudnicki
po 4. lekcji – II piętro – p. D. Binduga-Wieczorek
po 4. lekcji – stołówka – p. W. Kulczewski
po 6. lekcji – wąwóz – p. J. Bednarek