• Wolontariusze na Dniu Przedszkolaka

     • W czwartek 22 września młodzież Naszej szkoły wraz z opiekunami Panią Marzeną Wencierską oraz Panem Andrzejem Wieczorek uczestniczyła jako wolontariusze w imprezie integracyjnej Dzień Przedszkolaka zorganizowanej przez Niepubliczne Przedszkole „Bratek”. Organizatorzy  przygotowali  na ten wyjątkowy dzień wiele wspaniałych atrakcji, w których mogliśmy pomóc już od godzin  rannych idąc Szlakiem Przygody nad Jeziorem Barlineckim i przygotowując wspólnie z pracownikami Bratka zadania o tematyce jesiennej .

       

      Potem wszyscy spotkaliśmy się przy Plaży Miejskiej i po wspólnym  odśpiewaniu „Hymnu przedszkolaka” włączyliśmy się w wir tańców i zabaw muzyczno-ruchowych prowadzonych przez panią Kasię i akompaniamencie muzycznym pana Piotra. Dużą atrakcją była wata cukrowa, popcorn i kiełbaski z grilla, które na bieżąco przygotowywaliśmy dla szczęśliwych maluchów z barlineckich przedszkoli.

      Dzień Przedszkolaka dostarczył nam wszystkim naszym wielu pozytywnych wrażeń, a maluchy zintegrował przy wspólnej zabawie .Był to niezapomniany czas, pełen  emocji i dobrego humoru. Dziękujemy pięknie ,że mogliśmy poprzez naszą wolontariacką pomoc uczestniczyć  w tym szczególnym dla wielu dzieci dniu.

     • Spływ kajakowy

     • 14 września 2022 roku odbył się kolejny spływ kajakowy po rzece Drawie. Wystartowaliśmy kajakami z małej wsi-Prostyni do Drawna. Płynąc zobaczyliśmy wiele pięknych widoków i urokliwych miejsc.    W ostatnim czasie przez silne wiatry zostało powalonych wiele drzew, które stanowiły dla wszystkich spore wyzwanie. Pogoda była bardzo zadowalająca, słoneczna ale wietrzna. Całe szczęście ominął nas zapowiadany wcześniej deszcz. Grupa była zgrana, sam spływ przepłynęliśmy w zaledwie 3,5 godziny. Po ekscytującym jak i męczącym spływie nasi wspaniali opiekunowie zorganizowali ognisko, gdzie mogliśmy wysuszyć ciuchy oraz zjeść kiełbaski.

      Wszyscy świetnie się bawiliśmy i mamy nadzieję, że na kolejny spływ nie będziemy musieli długo czekać. Cieszymy się z super spędzonego czasu. Dziękujemy Pani Uli Piotrowicz, Pani Karolinie Koniecznej, Panu Jarosławowi Bednarkowi oraz Panu Andrzejowi Wieczorkowi za udany i miły spływ.

      Kornelia Ożóg, kl.3LOa

   • Kontakty

    • Zespół Szkół i Placówek Oświatowych
    • 95 7461 064 lub +48 663 970 340
    • ul. Szosowa 2 74-320 Barlinek Zachodniopomorskie, Polska www: zsipo.eu e-mail: sekretariat@zsipo.eu fax: 95 7461 064 74-320 Barlinek Poland
   • Logowanie