• ZASTĘPSTWA

          wtorek 29.11.2022

          Nieobecni nauczyciele: 

          Pani Monika Ziemichód
          Pani Urszula Piotrowicz

           

          Lekcja

          Klasa

          Przedmiot

          Zastępstwo / zmiana

          Sala

          1.

          3. Bm/wz

          DG

          zajęcia odwołane; przeniesione na 3. lekcję

          1.

          1. Th/s

          j. polski

          zajęcia odwołane

          2.

          4. TGs

          j. polski

          zajęcia odwołane

          2.

          1. LOb

          geografia

          zajęcia biblioteczne

          B

          3.

          3. Bm/wz

          j.polski

          DG z p. Ł. Jędrzejewski z 1. lekcji

          W2

          3.

          4. LPb

          geografia

          j. polski z p. M. Szafkowską z środy z 5. l

          205

          4.

          1. Th/s

          geografia

          gr. hot. – UŻwH z p. I. Sobierajewicz z piątku z 6. l
          gr. sam. –  zajęcia biblioteczne

          205
          B

          4.

          2. Th/m

          j. polski

          gr. hot. – UDwH z p. I. Sobierajewicz z czwartku z 8. l
          gr. mech. – TMMiU z p. J. Szkwarkiem z piątku z 7. l

          105
          PNE

          5.

          2. Te/s

          zzw

          zajęcia biblioteczne

          B

          5.-6.

          4. TGe/h

          j. polski

          gr. hot. – DR z p. I. Sobierajewicz z pn z 7.-8. l
          gr. ekon. –  SKwRF z p. B. Krycką z czwartku z 1.-2. l

          105
          WK4

          6.

          2. Ti

          geografia

          fizyka z p. M. Jarzembowską z piątku z 1. lekcji

          108

          7.

          4. TGe/h

          geografia

          WF z p. K. Konieczną z 8. lekcji

          i-100



          Zastępstwa na dyżurach:     
          po 1. lekcji – parter – p. M. Prawucka
          po 5. lekcji – I piętro – p. B. Milkowska
          po 6. lekcji – II piętro – p. M. Osińska