• Rekordy szkoły

        • DZIEWCZĘTA

           

          Dyscyplina

          Uczennica

          Wynik

          100m

          Barbara Danisz

          13,22 s.

          200m

          Barbara Danisz

          26,57 s.

          400m

          Katarzyna Mieczkowska

          58,15 s.

          800m

          Paulina Furmańska

          2,17,56 s.

          1500m

          Paulina Furmańska

          4,39,51 s.

          Pchnięcie kulą (3kg)

          Paulina Kulesza

          8,95 m

          Rzut oszczepem

          Ewa Burakowska

          26,54 m

          Skok w dal

          Anna Piasecka

          4,56 m

          4 x 100 m

          Alicja Gudajczyk
          Roksana Kowalczyk
          Natalia Rudnicka
          Daria Iwańska

           

          55,46 s.

          Sztafeta szwedzka Roksana Kowalczyk
          Karolina Żarniak
          Martyna Dwojewska
          Katarzyna Bujałkowska

           
          2,50,12 s.

           

          CHŁOPCY

           

          Dyscyplina

          Uczeń

          Wynik

          100m

          Patryk Hładuniuk

          11,07 s.

          200m

          Patryk Hładuniuk

          22,07 s.

          400m

          Patryk Hładuniuk

          48,62 s.

          800m

          Jakub Trząsalski

          1,52,44 s.

          1500m

          Marcin Wielgosz

          3,59,99 s.

          Pchnięcie kulą (6kg)

          Kamil Nizioł

          12,10 m

          Rzut oszczepem

          Szymon Mazurek

          50,76 m

          Skok w dal

          Andrzej Burakowski

          7,42 m

          Skok wzwyż

          Kamil Wróblewski

          2,00 m

          4 x 100 m

          Wiktor Zmarzlik
          Guraj Mariusz
          Ouadi Daniel
          Ignaś Mariusz

           

          43,53 s.

          Sztafeta szwedzka

          Emanuel  Kuziel
          Majocha Mateusz
          Patryk Hładuniuk
          Piotr Mucha

           

          2,02,17 s.