• MISTRZOSTWA POWIATU MYŚLIBORSKIEGO W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

•  W dniu 01.02.2023r. w Dębnie ,odbyła się rywalizacja na poziomie szkół powiatu myśliborskiego w piłce ręcznej. Do rozgrywek przystąpiły drużyny z naszej szkoły dziewcząt i chłopców, a opiekę nad młodzieżą sprawowali nauczyciele wychowania fizycznego, pani Karolina Konieczna oraz pan Jacek Świercz. Miło nam poinformować, że reprezentacja chłopców w składzie: Walczak Damian, Bartosik Wiktor, Garbacz Gracjan, Stawicki Daniel, Król Piotr, Gil Patryk, Kucharski Kacper, Juszko Mateusz, Kander Patryk, Niedzielski Grzegorz, Kawka Emil, Kubiak Bartosz uplasowała się na najwyższym miejscu na podium zdobywając pierwsze miejsce.

W finale tych rozgrywek pokonali ZS Dębno wynikiem 10:6, i tym samym zapewnili sobie możliwość rywalizacji w dalszych rozgrywkach na poziomie regionu województwa zachodnio-pomorskiego. Na bardzo wysoki wynik zapracowały również nasze dziewczęta, drużyna w składzie: Zuzanna Maja, Lewandowska Nadia, Galant Maja, Kuźniewska Maja, Owczarzak Oliwia, Iwańska Magdalena, Radzka Kinga, Kostrzewska Oliwia, Krawczyk Adrianna, Siejko Kalina uzyskały drugie miejsce. W finale nieznacznie uległy reprezentacji ZS Dębno, jedną bramką 4:3. Serdecznie gratulujemy zawodnikom, dziękujemy za zaangażowanie i piękną wolę walki. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy na wyższych szczeblach rywalizacji.

K.K