INSTYTUCJE OŚWIATOWE

Partnerzy

liczba odwiedzin: 2725647

Wiadomości

 • Uwaga! Uwaga!!!

  AKCJA ZAKOŃCZONA!!!!!!!!

  Zbiórka artykułów dla dzieci z domów samotnej matki zakończyła się.

  W czwartek, 16 grudnia pakowaliśmy zebrane rzeczy do paczek. Pomagali wszyscy: uczniowie i nauczyciele.

  Zebraliśmy: pieluchy jednorazowe, płyny do kąpieli, zupki dla najmłodszych, kremy, oliwki do ciała, zabawki, ubranka dla maluchów, środki piorące i to co widać na zdjęciach… Później odbyło się wielkie pakowanie.

  Dziękujemy pani Adriannie Borowskiej i Mężowi pani Adrianny za dostarczenie kartonów, w których mogliśmy bez problemu zapakować wszystkie artykuły.

 • Uwaga! Uwaga!!!

  Uczniowie naszej szkoły przystąpili w tym roku do akcji- Paczuszka dla Maluszka. Przygotowujemy paczki z artykułami higienicznymi ( proszki i płyny do prania, kremy, szampony, oliwki, pieluchy…) dla dzieci w domach samotnej matki, domach dziecka i hospicjach.

  Możesz jeszcze przyłączyć się do akcji, przygotuj paczkę i dostarcz do szkoły ( sala 104), my w Twoim imieniu ofiarujemy ją potrzebującym dzieciom.

  Dziękujemy tym, którzy już pomogli przygotowując paczkę: klasa 1 Ti- wychowawca pani Izabella Leszczyńska ( tu dziękujemy również Rodzicom uczniów tej klasy, którzy włączyli się do akcji), klasa 2 LO b- wychowawca pani Ewa Wawrzyniak, klasa 1 Lob- wychowawca pani Justyna Stawicka, klasa 1 Th/m- wychowawca pani Anna Gaładyk, klasa 3 TGS- wychowawca pan Jacek Świercz, klasa 2Te- wychowawca pani Agnieszka Wójciak.

 • Stacja Kontroli Pojazdów przy Zespole Szkół i Placówek Oświatowych im. kpt.hm. Andrzeja Romockiego „Morro” w Barlinku dołącza się do akcji „TWOJE ŚWIATŁA – NASZE BEZPIECZEŃSTWO”. Chcemy zwrócić uwagę na stan oświetlenia w pojazdach, w szczególności teraz na jesieni, kiedy szybciej zapada zmierzch i często występują niekorzystne zjawiska atmosferyczne. W ramach naszej działalności skontrolujemy i ustawimy ZA DARMO światła w Waszych samochodach.

  ZAPRASZAMY od poniedziałku tj. 06 grudnia 2021r. do piątku 10 grudnia 2021r. w godzinach od 8:00 do 15:00 ul. Szosowa – budynek Warsztatów Szkolnych.

 • Nowa galeria Próbna Ewakuacja została dodana do albumu fotograficznego

 • 1 GRUDNIA

  Światowy Dzień AIDS został ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne ONZ w 1988 roku, by zwrócić uwagę świata na problemy wynikające z epidemii HIV/AIDS. Epidemia HIV/AIDS to wciąż aktualny problem zdrowia publicznego w Polsce i na świecie. Warto działać na rzecz jego rozwiązania poprzez upowszechnienie rzetelnej wiedzy na temat HIV/AIDS, ograniczanie sytuacji ryzykownych oraz promowanie testowania w kierunku HIV.

  Czerwona kokardka jako symbol Światowego Dnia AIDS

  Nieodłącznym elementem obchodów Światowego Dnia AIDS jest czerwona kokardka – symbol solidarności z osobami żyjącymi z HIV, chorymi na AIDS i ich bliskimi.

 • Serdecznie zapraszamy uczniów klas trzecich do wzięcia udziału w wykładach przygotowanych przez pracowników naukowych Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku z myślą o przyszłorocznych maturzystach.

  Celem wykładów jest poszerzenie wiedzy uczniów o wybrane zagadnienia z dziedziny nauk medycznych i o zdrowiu, a także nauk przyrodniczych, społecznych i humanistycznych, będących przedmiotem badań, prowadzonych przez pracowników naszej uczelni.

  Wykłady będą się odbywały dwa razy w miesiącu poprzez transmisję online.

 • Nowa galeria 75-lecie ZSiPO w Barlinku została dodana do albumu fotograficznego

 • Szanowni Państwo,

  W imieniu grona pedagogicznego, braci uczniowskiej oraz pracowników Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych im. kpt. hm. Andrzeja Romockiego „Morro” w Barlinku oraz własnym pragniemy Państwu serdecznie podziękować za zaangażowanie oraz włączenie w organizację jubileuszu 75-lecia Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Barlinku. Dzięki Państwa życzliwości i ofiarności mieliśmy możliwość wspólnie wziąć udział w tym ważnym dla nas wydarzeniu

  W ostatnim roku, poświęcając mnóstwo czasu i energii, pracowaliśmy nad organizacją uroczystości. Chcieliśmy godnie uczcić święto, jakim jest Jubileusz 75-lecia szkoły oraz serdecznie przyjąć naszych Gości, którzy swym przybyciem uświetnili naszą uroczystość, byli z nami, złożyli nam wiele wspaniałych życzeń i gratulacji, obdarzyli ciepłem i uśmiechem.
  Dzisiaj możemy powiedzieć z całą pewnością i wielką satysfakcją, że organizacja uroczystości jubileuszowych zakończyła się sukcesem.

 • Palić, nie palić? Zaciągnąć się kuszącym dymkiem, czy też nie? Przed tym hamletowskim dylematem każdego dnia stają miliony nałogowców na całym świecie. Stają, i niestety, wciąż wybierają „palić”.

  Dlaczego tak się dzieje? Najczęściej decyduje o tym słaba wola, nuda, uzależnienie od nikotyny, przyzwyczajenie, palący znajomi, a także brak innej alternatywy. Czy więc obchodzenie kolejnego Światowego Dnia Rzucania Palenia Tytoniu, świętowanego co roku w trzeci czwartek listopada (w tym roku 18.11.2021), ma jeszcze jakikolwiek sens?

Kontakt

 • Zespół Szkół i Placówek Oświatowych
  ul. Szosowa 2
  74-320 Barlinek
  Zachodniopomorskie, Polska
  www: zsipo.eu
  e-mail: sekretariat@zsipo.eu
  fax: 95 7461 064
 • 95 7461 064