• Prezentacje multimedialne

• Przygotowałam dla Was wzory dokumentów, z których możecie korzystać, kiedy zajdzie taka potrzeba. Wzorów tych nigdzie indziej nie znajdziecie, ponieważ są mojego autorstwa. P. Gaładyk

• Hotelarstwo

• Żegnamy absolwentów

Na zajeciach z POK w imieniu klas młodszych: 4.Tm/s, 4.Ti, 4.Te/h, 3.Loa oraz 3.Lob, klasa 3.TH przygotowała symboliczny prezent dla naszych kolegów i koleżanek, którzy w kwietniu 2024 roku opuszczali mury naszej szkoły. Prace nadzorowały Panie Agnieszka Wójciak i Anna Gaładyk.

"Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów.

Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko Ty słyszysz.

Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu,

a nie oglądania się do tyłu."

Paulo Coelho

Życzymy Wam samych sukcesów.

• Smaczne pożegnanie

Jak co roku żegnaliśmy absolwentów naszej szkoły, ale czym by było pożegnanie bez smacznego poczęstunku.

Kochani Rodzice w ramach podziękowania upiekli wspaniałe ciasta, a hotelarze zorganizowali całą oprawę w formie bufetu kawowego i czuwali nad naszymi gośćmi.

Klasa 3.th/m wraz z opiekunem - p. A. Gaładyk

• 75-lecie szkoły

• 12 listopada 2021 roku nasza szkoła obchodziła 75-lecie. Uroczystość odbyła się w BOK Panorama, natomiast poczęstunek - przygotowany przez uczniów technikum hotelarskiego - został przygotowany w budynku głównym szkoły.

p. A. Gaładyk

• 70 - lecie szkoły

• 10 listopada 2016 roku uczniowie klas 3.TH i 2.TH z okazji 70 - lecia naszej szkoły przygotowali poczęstunek, który odbył się po uroczystości w BOK Panorama. Hotelarze wraz ze swoim opiekunem przygotowali bufet kawowy, kanapkowy oraz deserowy. Młodzież również pełniła funkcję obsługi kelnerskiej oraz zajęła się czynnościami porządkowymi po uroczystości. Goście byli zadowoleni z pracy uczniów oraz ich zaangażowania.

p. Gaładyk

lub +48 663 970 340